RENOWACJA ZEGARKÓW I ZEGARÓW

USŁUGA

Nowy produkt

Renowacja zegarków i zegarów  - świadczymy usługi renowacji starych zegarków i zegarów. Renowacji może podlegać tarcza zegarka, koperta -czyli obudowa zegarka w zakresie jej złocenia, chromowania, srebrzenia lub niklowania, szkiełko zegarka i renowacja wskazówek.

Więcej szczegółów

0,00 zł brutto

U nas zapłacisz z Przelewy24

Opis

Renowacja zegarków i zegarów  - świadczymy usługi renowacji starych zegarków i zegarów. Renowacji może podlegać tarcza zegarka, koperta -czyli obudowa zegarka w zakresie jej złocenia, chromowania, srebrzenia lub niklowania, szkiełko zegarka i renowacja wskazówek. Posiadając stary zniszczony zegarek, z którym jesteście Państwo emocjonalnie związani, również  jeżeli jesteście kolekcjonerami starych zegarków, możecie poddać je renowacji a efekty jakie osiągniemy będą zaskakujące i na pewno Państwa zadowolą.

Wycena indywidualna.

Zegarek, zegar przeznaczony do renowacji można dostarczyć osobiście do Galerii Handlowej TESCO Gocław (Warszawa) - Wyspa Zegarków. Można również zlecić renowację zdalnie, nie wychodząc z domu, wypełniając dostępny na stronie sklepu Formularz Naprawy i poprosić o zamówienie kuriera po odbiór. Można również zadzwonić i ustalić indywidualne warunki.

W razie pytań prosimy o kontakt z serwisem tel. 502 410 444, lub obsługą sklepu tel. 501 288 686. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące  Państwa pytania.

Produkty powiązane