KONSERWACJA ZEGARÓW

USŁUGA

Nowy produkt

Konserwacja i czyszczenie zegarów - świadczymy usługi konserwacji starych zegarów i zegarków, regulacji starych mechanizmów Podczas pracy z wiekowymi zegarami kierujemy się zasadą, aby uzyskać sprawność mechanizmu bez wprowadzania zbędnych modyfikacji. Szanujemy myśl i ducha antyków. Naprawy wykonujemy profesjonalnie.

Na swoje usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji w zakresie wykonanej usługi.

Więcej szczegółów

0,00 zł brutto

U nas zapłacisz z Przelewy24

Opis

Konserwacja i czyszczenie zegarów - świadczymy usługi konserwacji starych zegarów i zegarków, regulacji różnego rodzaju starych mechanizmów zegarowych. Podczas pracy z wiekowymi zegarami kierujemy się zasadą, aby uzyskać sprawność zastanego mechanizmu bez wprowadzania zbędnych modyfikacji. Szanujemy myśl i ducha antyków. Naprawy wykonujemy profesjonalnie.

Wycena indywidualna.

Na swoje usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji w zakresie wykonanej usługi.

Zegar przeznaczony do naprawy można dostarczyć osobiście do Galerii Handlowej TESCO Gocław (Warszawa) - Wyspa Zegarków. Można również zlecić naprawę zdalnie, nie wychodząc z domu, wypełniając dostępny na stronie sklepu Formularz Naprawy i poprosić o zamówienie kuriera po odbiór. Można również zadzwonić i ustalić indywidualne warunki.

W razie pytań prosimy o kontakt z serwisem tel. 502 410 444, lub obsługą sklepu tel. 501 288 686. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące  Państwa pytania.

Produkty powiązane